MIC5504-1.2YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5504-1.2YMT-TZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4TDFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5504-1.2YMT-TZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5504-1.2YMT-TZ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1092104 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5504-1.2YMT-TZ.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-TDFN (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1611-MIC5504-1.2YMT-TZCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA 4-TDFN (1x1) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 65µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC5504-1.2YMT-TZ
MIC5504-1.2YMT-TZ