MIC5365-1.5YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-1.5YC5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 150MA SC70-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5365-1.5YC5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5365-1.5YC5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 150MA SC70-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1315182 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5365-1.5YC5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1611-MIC5365-1.5YC5-CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SC-70-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 39µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable