MIC5365-1.2YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-1.2YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5365-1.2YMT-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5365-1.2YMT-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198773 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5365-1.2YMT-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-TMLF® (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-3176-2
MIC5365-1.2YMT TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 4-TMLF® (1x1) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 39µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable