MIC5308-1.5YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5308-1.5YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5308-1.5YMT-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5308-1.5YMT-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180727 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5308-1.5YMT-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.15V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TMLF® (1.6x1.6) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 90dB ~ 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1611-MIC5308-1.5YMT-DKR
1611-MIC5308-1.5YMT-DKRINACTIVE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Τρέχουσες - εξόδου 150mA