MIC5307-2.8YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5307-2.8YD5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 2.8V 300MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5307-2.8YD5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5307-2.8YD5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LIN 2.8V 300MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115755 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5307-2.8YD5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.25V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 62dB ~ 35dB (10Hz ~ 20kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-1610-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA TSOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 30µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable