MIC5305-4.75BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-4.75BD5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 4.75V 150MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5305-4.75BD5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5305-4.75BD5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LIN 4.75V 150MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 89155 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5305-4.75BD5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.85V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 4.75V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
MIC5305-4.75BD5 TR-ND
MIC5305-4.75BD5TR
MIC5305-4.75BD5TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 150mA TSOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable