MIC5305-4.6YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5305-4.6YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 4.6V 0.15A 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5305-4.6YMT-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5305-4.6YMT-TR Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 4.6V 0.15A 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204951 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5305-4.6YMT-TR.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 300mA Τάση - Είσοδος Up to 5.5V
Τάσης - Ανάλυση 6-TMLF® (2x2) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Cut Tape (CT) ρυθμιστής Τοπολογία 150mA
Πόλωση 6-UDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Άλλα ονόματα 1611-MIC5305-4.6YMT-CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.06V @ 150mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5305-4.6YMT-TR Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.6V 150mA 6-TMLF® (2x2) Περιγραφή IC REG LDO 4.6V 0.15A 6TMLF
Τρέχουσες - εξόδου 4.6V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1