MIC5205-2.5BM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5205-2.5BM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5205-2.5BM5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5205-2.5BM5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 201526 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5205-2.5BM5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5205-2.5BM5 TR
MIC5205-2.5BM5 TR-ND
MIC5205-2.5BM5TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA