MIC5203-4.7YM4-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 4.7V 80MA SOT143
Φύλλα δεδομένων: MIC5203-4.7YM4-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5203-4.7YM4-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 4.7V 80MA SOT143 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117754 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5203-4.7YM4-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 80mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 4.7V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-143 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση TO-253-4, TO-253AA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5203-4.7YM4 TR
MIC5203-4.7YM4 TR-ND
MIC5203-4.7YM4TR
MIC5203-4.7YM4TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.7V 80mA SOT-143
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 750µA
Τρέχουσες - εξόδου 80mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable