DSPIC30F6010AT-30I/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC30F6010AT-30I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-TQFP (12x12)
Ταχύτητα 30 MIPs Σειρά dsPIC™ 30F
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 80-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 68 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
EEPROM Μέγεθος 4K x 8 Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12)