DSPIC30F6010AT-20E/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC30F6010AT-20E/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-TQFP (12x12)
Ταχύτητα 20 MIPS Σειρά dsPIC™ 30F
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 80-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 68 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 4K x 8
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x10b