DSC6101MI2A-024.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6101MI2A-024.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSCILLATOR MEMS 24MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC6101MI2A-024.0000T.pdf2.DSC6101MI2A-024.0000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6101MI2A-024.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSCILLATOR MEMS 24MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58451 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC6101MI2A-024.0000T.pdf2.DSC6101MI2A-024.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC6100
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα DSC6101MI2A-024.0000TDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)