DSC6101MI2A-019.0000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC6101MI2A-019.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6101MI2A-019.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4605 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6101MI2A-019.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC61XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-VFLGA Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 19MHz Λεπτομερής περιγραφή 19MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-VFLGA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 80µA (Typ)