DSC1123AE5-148.3516
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1123AE5-148.3516.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1123AE5-148.3516 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4948 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1123AE5-148.3516.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1123
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 148.3516MHz Λεπτομερής περιγραφή 148.3516MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA