DSC1123AE5-074.1758
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1123AE5-074.1758.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1123AE5-074.1758 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4681 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1123AE5-074.1758.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1123
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 74.1758MHz Λεπτομερής περιγραφή 74.1758MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA
Βασικό συντονιστή MEMS Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1123AI1-075.0000
DSC1123AI1-075.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD