DSC1121BM5-030.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121BM5-030.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 30.0000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121BM5-030.0000.pdf2.DSC1121BM5-030.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
72 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121BM5-030.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 30.0000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25041 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121BM5-030.0000.pdf2.DSC1121BM5-030.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 30MHz
Λεπτομερής περιγραφή 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121CE1-003.5700
DSC1121CE1-003.5700
Κατασκευαστές: Microchip Technology
Περιγραφή: OSCILLATOR MEMS 3.57MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5164 pcs
Κατεβάστε: DSC1121CE1-003.5700.pdf
RFQ
DSC1121BM5-030.0000T
DSC1121BM5-030.0000T