DSC1121BM2-131.0720T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1121BM2-131.0720T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121BM2-131.0720T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4504 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1121BM2-131.0720T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 131.072MHz
Λεπτομερής περιγραφή 131.072MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 22mA