DSC1103CE1-233.3000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1103CE1-233.3000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103CE1-233.3000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 6024 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1103CE1-233.3000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 233.3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 233.3MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 95µA