DSC1103CE1-212.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CE1-212.5000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1103CE1-212.5000.pdf2.DSC1103CE1-212.5000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103CE1-212.5000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5700 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1103CE1-212.5000.pdf2.DSC1103CE1-212.5000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 212.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA