DSC1103AE1-075.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AE1-075.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1103AE1-075.0000.pdf2.DSC1103AE1-075.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103AE1-075.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4523 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1103AE1-075.0000.pdf2.DSC1103AE1-075.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 75MHz
Λεπτομερής περιγραφή 75MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA