DSC1102NI5-156.2500T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVPECL
Φύλλα δεδομένων: DSC1102NI5-156.2500T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1102NI5-156.2500T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVPECL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4161 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1102NI5-156.2500T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1102
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 156.25MHz Λεπτομερής περιγραφή 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -
Βασικό συντονιστή MEMS Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1102DI5-162.0000T
DSC1102DI5-162.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 162.000MHZ LVPECL SMD