DSC1102BI1-010.0000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1102BI1-010.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1102BI1-010.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5194 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1102BI1-010.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 2.25 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 2.25 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 85mA