DSC1102BE1-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102BE1-156.2500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1102BE1-156.2500.pdf2.DSC1102BE1-156.2500.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1102BE1-156.2500 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4776 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1102BE1-156.2500.pdf2.DSC1102BE1-156.2500.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1102
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 156.25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA