DSC1033BC1-026.1000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1033BC1-026.1000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1033BC1-026.1000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4139 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1033BC1-026.1000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1033
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 26.1MHz
Λεπτομερής περιγραφή 26.1MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)