DSC1033BC1-012.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033BC1-012.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1033BC1-012.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1033BC1-012.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5086 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1033BC1-012.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1033
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)