DSC1030CI1-026.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1030CI1-026.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 26.0000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1030CI1-026.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
880 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1030CI1-026.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 26.0000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82060 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1030CI1-026.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1030
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 26MHz Λεπτομερής περιγραφή 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1µA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1030BI1-125.0000
DSC1030BI1-125.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 4350 pcs
Κατεβάστε: DSC1030BI1-125.0000.pdf
RFQ
DSC1030CI1-026.0000T
DSC1030CI1-026.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 26.0000MHZ CMOS SMT