DSC1030CE2-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1030CE2-025.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1030CE2-025.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1030CE2-025.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4688 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1030CE2-025.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1030
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)