DSC1001DE1-120.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE1-120.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 120.0000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1001DE1-120.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1001DE1-120.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 120.0000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5937 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001DE1-120.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1001
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 120MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 8.7mA