DSC1001DE1-100.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE1-100.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1001DE1-100.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1001DE1-100.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5788 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001DE1-100.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1001
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 8.7mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 15µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1001DE1-110.0000T
DSC1001DE1-110.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 110.0000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5379 pcs
Κατεβάστε: DSC1001DE1-110.0000T.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5127 pcs
Κατεβάστε: DSC1001DE1-074.2500T.pdf
RFQ
DSC1001DE1-100.0000
DSC1001DE1-100.0000