ATTINY2313V-10SI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.ATTINY2313V-10SI.pdf2.ATTINY2313V-10SI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATTINY2313V-10SI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4105 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ATTINY2313V-10SI.pdf2.ATTINY2313V-10SI.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 10MHz Σειρά AVR® ATtiny
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2KB (1K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 18 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος 128 x 8
Λεπτομερής περιγραφή AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC Μετατροπείς δεδομένων -