ATTINY2313V-10MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATTINY2313V-10MUR Κατασκευαστής Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5067 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Σειρά AVR® ATtiny
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 10MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 2KB (1K x 16) Μέγεθος μνήμης προγράμματος SPI, UART/USART
Άλλα ονόματα 1611-ATTINY2313V-10MURTR Oscillator Τύπος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Λειτουργικό σύστημα AVR
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ATTINY2313V-10MUR Διευρυμένη περιγραφή AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH
Περιγραφή IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN SRAM Bytes δεδομένων 128 x 8
Μετατροπείς δεδομένων 1.8 V ~ 5.5 V πυρήνα Μέγεθος 128 x 8