AT93C56A-10PU-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP
Φύλλα δεδομένων: AT93C56A-10PU-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT93C56A-10PU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4579 pcs Φύλλο δεδομένων AT93C56A-10PU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 2Kb (256 x 8, 128 x 16)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8, 128 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP
Συχνότητα ρολογιού 2MHz Αριθμός μέρους βάσης AT93C56