AT93C56-10TI-1.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT93C56-10TI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT93C56-10TI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4539 pcs Φύλλο δεδομένων AT93C56-10TI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 2Kb (256 x 8, 128 x 16)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8, 128 x 16) SPI 2MHz 8-TSSOP
Συχνότητα ρολογιού 2MHz Αριθμός μέρους βάσης AT93C56