AT25256AW-10SI-1.8-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25256AW-10SI-1.8-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT25256AW-10SI-1.8-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25256AW-10SI-1.8-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4279 pcs Φύλλο δεδομένων AT25256AW-10SI-1.8-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V