AT25256AU2-10UI-1.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8DBGA
Φύλλα δεδομένων: AT25256AU2-10UI-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25256AU2-10UI-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8DBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5069 pcs Φύλλο δεδομένων AT25256AU2-10UI-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-dBGA (3.73x2.35)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VFBGA Αλλα ονόματα AT25256AU210UI1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 256Kb (32K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 20MHz 8-dBGA (3.73x2.35) Συχνότητα ρολογιού 20MHz