AT24C1024W-10SI-2.7-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C1024W-10SI-2.7-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C1024W-10SI-2.7-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C1024W-10SI-2.7-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4607 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C1024W-10SI-2.7-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V