AT24C1024BY7-YH25-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C1024BY7-YH25-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SAP
Φύλλα δεδομένων: AT24C1024BY7-YH25-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C1024BY7-YH25-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4934 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C1024BY7-YH25-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SAP (4.9x6.0)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-UDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα AT24C1024BY7-YH25-T-ND
AT24C1024BY7-YH25-TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 1Mb (128K x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SAP (4.9x6.0) Συχνότητα ρολογιού 1MHz