UF80A12-BWHR-T1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.UF80A12-BWHR-T1.pdf2.UF80A12-BWHR-T1.pdf3.UF80A12-BWHR-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UF80A12-BWHR-T1 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.617 lbs (280.00g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά UF80A
RPM 3000 RPM Ισχύς (Watts) 9.00W
Αλλα ονόματα 1570-1769 Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Θόρυβος 36.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Thermal Overload Protector (TOP) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.120A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL Ροή αέρα 30.0 CFM (0.840m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UF80A02-BWHR-L24
UF80A02-BWHR-L24
Περιγραφή: FAN AXIAL 80X38MM BALL WIRE
Σε απόθεμα: 7256 pcs
Κατεβάστε: UF80A02-BWHR-L24.pdf
RFQ
UF80A12-BWHR
UF80A12-BWHR