UF80A12/23-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X38MM 115/230V WIRE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UF80A12/23-BWHR Κατασκευαστής Mechatronics
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.618 lb (280.32g)
Εύρος τάσης 103 ~ 253VAC Τάση - Ονομαστική 115/230VAC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά UF80A
RPM 3000 RPM Ισχύς (Watts) 9.00W, 12.00W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Θόρυβος 36.0 dB(A)