MD1238X24B-FSR-CC-L5
MechatronicsMechatronics
MD1238X24B-FSR-CC-L5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MD1238X24B-FSR-CC-L5 Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.906 lb (410.95g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.943 in H2O (234.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά MD1238
RPM 4500 RPM Αλλα ονόματα 1570-1794
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 62.0 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 1.30A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, UL
Ροή αέρα 205.0 CFM (5.74m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MD160S16M3-BP
MD160S16M3-BP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1600V 160A M3 PAC
Σε απόθεμα: 2715 pcs
Κατεβάστε: MD160S16M3-BP.pdf
RFQ
MD15-6-A
MD15-6-A
Κατασκευαστές: Ault / SL Power
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 90W