MD1238X12B1+6-FSR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MD1238X12B1+6-FSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.906 lb (410.95g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση 0.943 in H2O (234.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά MD1238
RPM 4500 RPM Αλλα ονόματα 1570-1806
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 62.0 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 2.50A