MA2506M12C-RSR
MechatronicsMechatronics
MA2506M12C-RSR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 25X6.1MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MA2506M12C-RSR.pdf2.MA2506M12C-RSR.pdf3.MA2506M12C-RSR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MA2506M12C-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 25X6.1MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 6.10mm Βάρος 0.018 lb (8.16g)
Εύρος τάσης 3 ~ 6.5VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 25mm L x 25mm H Σειρά MA2506
RPM 8500 RPM Αλλα ονόματα 1570-1667
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 19.0 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.060A