MA2506H12C-RSR
MechatronicsMechatronics
MA2506H12C-RSR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 25X6.1MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MA2506H12C-RSR.pdf2.MA2506H12C-RSR.pdf3.MA2506H12C-RSR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MA2506H12C-RSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 25X6.1MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 6.10mm Βάρος 0.018 lb (8.16g)
Εύρος τάσης 3 ~ 6.5VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 25mm L x 25mm H Σειρά MA2506
RPM 10500 RPM Αλλα ονόματα 1570-1663
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 25.5 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.070A
Λαμβάνοντας Τύπος 1 Ball/1 Sleeve εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 2.1 CFM (0.059m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MA250.A.LBI.001
MA250.A.LBI.001
Κατασκευαστές: Taoglas
Περιγραφή: RF ANT 750MHZ/892MHZ MOD CABLE
Σε απόθεμα: 1366 pcs
Κατεβάστε: MA250.A.LBI.001.pdf
RFQ
MA250
MA250
Κατασκευαστές: FLIR
Περιγραφή: CURRENT CLAMP METER CAT III 600V