G8032H12B1-RSR-TTL
MechatronicsMechatronics
G8032H12B1-RSR-TTL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8032H12B1-RSR-TTL Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.286 lb (129.73g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8032
RPM 4000 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 42.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.450A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 48.0 CFM (1.34m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G8032E24B1-RSR-WS
G8032E24B1-RSR-WS
Κατασκευαστές: Mechatronics
Περιγραφή: FAN AXIAL 80X32MM TACH 24VDC
Σε απόθεμα: 7967 pcs
Κατεβάστε: G8032E24B1-RSR-WS.pdf
RFQ
G8032H12B1-RSR
G8032H12B1-RSR