G8032H12B1-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.G8032H12B1-RSR-EM.pdf2.G8032H12B1-RSR-EM.pdf3.G8032H12B1-RSR-EM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8032H12B1-RSR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 32.00mm Βάρος 0.286 lb (129.73g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8032
RPM 4000 RPM Αλλα ονόματα 1570-1644
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 42.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP57 - Dust Protected, Waterproof Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.450A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις CE, cUL, TUV, UL
Ροή αέρα 48.0 CFM (1.34m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G8032H24B-RSR
G8032H24B-RSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 80X32MM 24VDC
Σε απόθεμα: 9980 pcs
Κατεβάστε: G8032H24B-RSR.pdf
RFQ
G8032H12B1-RSR
G8032H12B1-RSR
Περιγραφή: FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC