G8015X24B1-AGR-EM
MechatronicsMechatronics
G8015X24B1-AGR-EM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN 80X15MM TACH IP57 24VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.G8015X24B1-AGR-EM.pdf2.G8015X24B1-AGR-EM.pdf3.G8015X24B1-AGR-EM.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8015X24B1-AGR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN 80X15MM TACH IP57 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 15.30mm Βάρος 0.128 lb (58.06g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8015
RPM 4800 RPM Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 40.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT) Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT)
Προστασία Ingress IP57 - Dust Protected, Waterproof Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.250A