G8015X12B-AGR-EM
MechatronicsMechatronics
G8015X12B-AGR-EM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mechatronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X15MM IP57 12VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.G8015X12B-AGR-EM.pdf2.G8015X12B-AGR-EM.pdf3.G8015X12B-AGR-EM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G8015X12B-AGR-EM Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X15MM IP57 12VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 15.30mm Βάρος 0.128 lb (58.06g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά G8015
RPM 4800 RPM Αλλα ονόματα 1570-1247
G8015X12B-AGR-EM-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος 40.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.350A Λαμβάνοντας Τύπος Ball