MAX16999AUA13+
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.3V 100MA 8UMAX
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX16999AUA13+.pdf2.MAX16999AUA13+.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX16999AUA13+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.3V 100MA 8UMAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5355 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX16999AUA13+.pdf2.MAX16999AUA13+.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uMax-EP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 100mA 8-uMax-EP
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 20µA Τρέχουσες - εξόδου 100mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power On Reset, Reset Αριθμός μέρους βάσης MAX16999
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX16999AUA18+T
MAX16999AUA18+T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 100MA 8UMAX
Σε απόθεμα: 5875 pcs
Κατεβάστε: MAX16999AUA18+T.pdf
RFQ
MAX16999AUA15+T
MAX16999AUA15+T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.5V 100MA 8UMAX
Σε απόθεμα: 68240 pcs
Κατεβάστε: MAX16999AUA15+T.pdf
RFQ
MAX16999AUA13+T
MAX16999AUA13+T
Κατεβάστε: MAX16999AUA13+T.pdf
MAX16999AUA12+T
MAX16999AUA12+T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.2V 100MA 8UMAX