MAX16999AUA12+
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.2V 100MA 8UMAX
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX16999AUA12+.pdf2.MAX16999AUA12+.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX16999AUA12+ Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 100MA 8UMAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97749 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX16999AUA12+.pdf2.MAX16999AUA12+.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-uMax-EP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 100mA 8-uMax-EP Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 20µA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power On Reset, Reset
Αριθμός μέρους βάσης MAX16999
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX16999AUA11+
MAX16999AUA11+
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.1V 100MA 8UMAX
Σε απόθεμα: 5469 pcs
Κατεβάστε: MAX16999AUA11+.pdf
RFQ
MAX16999AUA15+
MAX16999AUA15+
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.5V 100MA 8UMAX
Κατεβάστε: MAX16999AUA15+.pdf
RFQ
MAX16999AUA12+T
MAX16999AUA12+T
Κατεβάστε: MAX16999AUA12+T.pdf
MAX16999AUA13+T
MAX16999AUA13+T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.3V 100MA 8UMAX
Κατεβάστε: MAX16999AUA13+T.pdf
MAX16999AUA09+
MAX16999AUA09+
Περιγραφή: IC REG LINEAR 0.9V 100MA 8UMAX