MAX16904SATB41/V+T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG BCK 4.1V 0.6A SYNC 10TDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX16904SATB41/V+T.pdf2.MAX16904SATB41/V+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX16904SATB41/V+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG BCK 4.1V 0.6A SYNC 10TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5238 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX16904SATB41/V+T.pdf2.MAX16904SATB41/V+T.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 4.1V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 3.5V Τάση - Εισόδου (Max) 28V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-TDFN-EP (3x3) Σειρά Automotive, AEC-Q100
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-WFDFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 2.1MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 4.1V 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 600mA Αριθμός μέρους βάσης MAX16904